Kdo jsme

Firma vznikla v roce 2009 jako nástupnická společnost původní OSVČ Jaroslav Číhal - OMO (opravy mostů), s cílem poskytnout zákazníkům profesionální servis v oblasti montáže záchytných systémů (svodidel) na silniční síti v ČR a speciálních stavebních činností nejen v pozemním a silničním stavitelství. Navázala tak na více jak 30-leté praktické zkušenosti a poznatky v těchto oborech a svými inovativními přístupy je dále rozvíjí.

Jádro tvoří stále rodinný kolektiv, který je obohacen o zkušenné zaměstnance, případně kvalifikované externí spolupracovníky. V současné době tak nabízíme kompletní služby v oblasti kotevních prvků mostních svodidel, kotev mostních říms, hal a ocelových konstrukcí, dodávky a montáže mostních svodidel, jádrové vrtání stavebních konstrukcí, řezání stavebních konstrukcí stěnovými a lanovými pilami, trhání konstrukcí hydraulickými trhacímí válci, a v neposlední řadě i obchodní činností - prodejem nástrojů pro vrtání a řezání.

Naše společnost se svojí prací snaží maximálně splnit požadavky zákazníka, protože věříme, že kvalitní a profesionální spolupráce přináší užitek i širší společnosti. Nabízíme osobní přístup ke každé zakázce a opravdu dlouholeté zkušenosti v provádění náročných a specializovaných stavebních prací.
Za kolektiv pracovníků: Ing. Jaroslav Číhal